fbpx

Postaw na rozwój!

Mentoring osobisty
i biznesowy

 

 

Obranie dobrego kierunku w biznesie zmienia każdą sferę życia na lepsze. Zarabiaj więcej i żyj szczęśliwie dzięki temu, że pokierujesz swoją firmę we właściwą stronę.

Iwona Paszkiewicz

"

Uzyskaj niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci przygotować siebie i swoją firmę na rozwój.

Naucz się tak zarządzać czasem, by osiągnąć maksimum rezultatów w biznesie i mieć czas na życie prywatne.

Dowiedz się, jak osiągnąć wyznaczone cele, a dzięki sprawdzonemu know-how – oszczędzać czas i pieniądze.

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Paszkiewicz.

Jestem przedsiębiorczynią z 25-letnim doświadczeniem. Z sukcesami motywuję kobiety do zmian, odkrywam ich biznesowy potencjał i pokazuję, że swoimi działaniami mogą urzeczywistniać marzenia.

Jako trenerka rozwoju osobistego i biznesowego chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moje teksty możesz spotkać na łamach prasy biznesowej. Napisałam też książkę ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Liczę na to, że po jej lekturze, zmieni się Twoje postrzeganie przedsiębiorczości.

Wiem, czego chcę, a pewność siebie pozwala mi osiągać wyznaczone cele. Zdecydowaną postawą i pogodą ducha udowadniam kobietom, że nie muszą się zmieniać, aby spełniać marzenia związane z otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wystarczy uwierzyć w siebie, poznać skuteczne narzędzia i mieć przy sobie odpowiednie wsparcie. Dlatego też z powodzeniem wspieram przedsiębiorcze kobiety podczas sesji mentoringu czy szkoleń grupowych.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć w Twojej drodze rozwoju.
Jestem tu dla Ciebie i trzymam za Ciebie kciuki!

W czym mogę Ci pomóc?

Mentoring indywidualny

Jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, gdy znajdujesz się w obliczu zmiany lub gdy stoisz przed życiowym wyzwaniem.

Mentoring przynosi wsparcie, kiedy chcesz wrócić na rynek pracy, zmienić ścieżkę kariery zawodowej lub założyć własny biznes.

Pomaga rozwinąć umiejętności, zbudować poczucie własnej wartości, zwiększyć motywację i ustalić najważniejsze dla Ciebie priorytety.

Wejdź na drogę samorealizacji i wzmocnij swoją samoakceptację.

Mentoring biznesowy

To skuteczne narzędzie, pozwalające zarówno rozwijać Twoje kompetencje biznesowe, jak i Twoją firmę, bez względu na to, na jakim etapie jej prowadzenia teraz się znajdujesz.

Odkrywanie nowych możliwości i podejmowanie ryzyka stanie się łatwiejsze, gdy otrzymasz profesjonalne wsparcie mentorki, która przeszła tą samą drogę, co Ty.

Mentoring pomoże Ci zidentyfikować mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia, stojące na drodze do realizacji Twoich celów.

Wzrastaj wraz ze swoim biznesem, podejmując trafne decyzje.

Sprawdź bezpłatnie czy potrzebujesz mentorki:

Zastanawiasz się, czy mentoring jest dla Ciebie?
Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację,
podczas której porozmawiamy o Twoich planach, marzeniach i wyzwaniach.

Poznamy się bliżej i ustalimy, w jakim zakresie mogę Cię wesprzeć.

Ucz się ode mnie:

Nowy biznes: krok po kroku!

Dowiedz się, jak zwolnić swojego szefa zakładając własny biznes!

Ebook

Osiągnij sukces dzięki swojej firmie i bądź spełnionym człowiekiem!

Prezent

15 kroków do osiągnięcia tego, czego pragniesz w biznesie

Blog

Motywacja, co zrobić, gdy mi się nie chce?

Motywacja, co zrobić, gdy mi się nie chce?

Spadek motywacji może pojawić się z różnych przyczyn. Porzucamy nasze plany, nie chce nam się, mamy milion wymówek. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że porzucamy nasze cele.   Ile razy zdarzyło Ci się tak, że coś sobie zakładałaś i się nie powiodło? Zabrakło Ci...

Jak relacje wpływają na biznes?

Jak relacje wpływają na biznes?

Ostatnio gościłam u siebie fantastycznego eksperta od relacji w biznesie Alexa Barszczewskiego. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego warto dbać i budować relacje w biznesie, i do czego mogą nam się przydać. Nasze spotkanie na żywo możesz obejrzeć klikając ...

Kończy się rok, a ja jestem w tym samym miejscu

Kończy się rok, a ja jestem w tym samym miejscu

Firma zbytnio się nie rozwinęła, bo ,,plandemia”, w życiu stagnacja, a inne rzeczy okazały się mrzonkami? Znasz to? Tak masz? Nie odpowiadaj mi, odpowiedz szczerze sobie. Jest kilka powodów, dla których tak się dzieje: Prokrastynacja i odpuszczanie, kiedy zawodzisz...