fbpx

Bezpłatne

Konsultacje

 

 

Sprawdź bezpłatnie czy potrzebujesz mentorki:

Zastanawiasz się, czy mentoring jest dla Ciebie?
Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację,
podczas której porozmawiamy o Twoich planach, marzeniach i wyzwaniach.

Poznamy się bliżej i ustalimy, w jakim zakresie mogę Cię wesprzeć.

Wypełnij poniższy formularz

13 + 4 =

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Paszkiewicz.

Jestem przedsiębiorczynią z 25-letnim doświadczeniem. Z sukcesami motywuję kobiety do zmian, odkrywam ich biznesowy potencjał i pokazuję, że swoimi działaniami mogą urzeczywistniać marzenia.

Jako trenerka rozwoju osobistego i biznesowego chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moje teksty możesz spotkać na łamach prasy biznesowej. Napisałam też książkę ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Liczę na to, że po jej lekturze, zmieni się Twoje postrzeganie przedsiębiorczości.

Wiem, czego chcę, a pewność siebie pozwala mi osiągać wyznaczone cele. Zdecydowaną postawą i pogodą ducha udowadniam kobietom, że nie muszą się zmieniać, aby spełniać marzenia związane z otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wystarczy uwierzyć w siebie, poznać skuteczne narzędzia i mieć przy sobie odpowiednie wsparcie. Dlatego też z powodzeniem wspieram przedsiębiorcze kobiety podczas sesji mentoringu czy szkoleń grupowych.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć w Twojej drodze rozwoju.
Jestem tu dla Ciebie i trzymam za Ciebie kciuki!

W czym mogę Ci pomóc?

Mentoring indywidualny

Jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, gdy znajdujesz się w obliczu zmiany lub gdy stoisz przed życiowym wyzwaniem.

Mentoring przynosi wsparcie, kiedy chcesz wrócić na rynek pracy, zmienić ścieżkę kariery zawodowej lub założyć własny biznes.

Pomaga rozwinąć umiejętności, zbudować poczucie własnej wartości, zwiększyć motywację i ustalić najważniejsze dla Ciebie priorytety.

Wejdź na drogę samorealizacji i wzmocnij swoją samoakceptację.

Mentoring biznesowy

To skuteczne narzędzie, pozwalające zarówno rozwijać Twoje kompetencje biznesowe, jak i Twoją firmę, bez względu na to, na jakim etapie jej prowadzenia teraz się znajdujesz.

Odkrywanie nowych możliwości i podejmowanie ryzyka stanie się łatwiejsze, gdy otrzymasz profesjonalne wsparcie mentorki, która przeszła tą samą drogę, co Ty.

Mentoring pomoże Ci zidentyfikować mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia, stojące na drodze do realizacji Twoich celów.

Wzrastaj wraz ze swoim biznesem, podejmując trafne decyzje.