fbpx

Bezpłatne opracowanie

15 kroków do osiągnięcia tego,
czego pragniesz w biznesie 

Jeśli zmagasz się z osiągnięciem swoich celów i marzeń biznesowych, to idealnie trafiłaś. Przygotowałam dla Ciebie sprawdzony i kompletny system motywacyjny, dzięki któremu szybciej i skuteczniej osiągniesz założone cele biznesowe. Wystarczy, że poznasz i wdrożysz ten materiał.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem motywacji lub szybko tracisz zapał w realizacji zadań to ten e-book będzie dla Ciebie odpowiednim wsparciem.  

Czego się dowiesz:

Poznasz metody, jak skutecznie dbać o motywację, aby pozwalała Ci na efektywne działanie biznesowe.

Zyskasz wytrwałość w działaniu i siłę, aby dążyć do upragnionego celu i rozwijać swój biznes.

Otrzymasz odpowiednie wsparcie do tworzenia nowych nawyków, pozwalających na działanie na najwyższych obrotach.

Dowiesz się, jak stawić czoło swoim lękom i podejmować szybkie decyzje.

Zaczniesz konsekwentnie realizować upragnione cele biznesowe.

Prowadząc biznes nie możesz sobie pozwolić na stanie w miejscu. A bez efektywnego działania, Twój biznes nie rozwinie się tak, jak sobie zaplanowałaś. To tylko kwestia czasu, aż ktoś inny wykorzysta nadarzającą się okazję.

Doskonale wiem, prowadząc przez wiele lat swój biznes, jak trudno jest pozostawać zmotywowaną przez cały czas. Praca, dom, dzieci, rodzina i natłok obowiązków. Mówiąc krótko, czułam, że wszystko leży na mojej głowie. Znasz to uczucie?

Nie trać czasu i pieniędzy na szukanie rozwiązań.

Efektywność biznesowa zależy od Ciebie i Twojej motywacji. 

Sprawdź, co zrobić, żeby Ci się chciało, gdy kompletnie nie masz ochoty i zapału do działania.

Pobierz opracowanie:

6 + 5 =

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Paszkiewicz.

Jestem przedsiębiorczynią z 25-letnim doświadczeniem. Z sukcesami motywuję kobiety do zmian, odkrywam ich biznesowy potencjał i pokazuję, że swoimi działaniami mogą urzeczywistniać marzenia.

Jako trenerka rozwoju osobistego i biznesowego chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moje teksty możesz spotkać na łamach prasy biznesowej. Napisałam też książkę ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Liczę na to, że po jej lekturze, zmieni się Twoje postrzeganie przedsiębiorczości.

Wiem, czego chcę, a pewność siebie pozwala mi osiągać wyznaczone cele. Zdecydowaną postawą i pogodą ducha udowadniam kobietom, że nie muszą się zmieniać, aby spełniać marzenia związane z otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wystarczy uwierzyć w siebie, poznać skuteczne narzędzia i mieć przy sobie odpowiednie wsparcie. Dlatego też z powodzeniem wspieram przedsiębiorcze kobiety podczas sesji mentoringu czy szkoleń grupowych.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć w Twojej drodze rozwoju.
Jestem tu dla Ciebie i trzymam za Ciebie kciuki! 

Iwona Paszkiewicz