fbpx

Bezpłatny webinar | Czwartek 24.03 | 20:00

 

Jak zamienić problem
na rozwiązanie w biznesie?

Jedyną pewną rzeczą w życiu i biznesie jest zmiana. Często jednak jawi nam się ona jako problem. Jak przekuć ją w rozwiązanie i jeszcze na tym zarobić?

Czasy mamy niepewne i wielu z nas będzie szukać w swojej biznesowej drodze nowych kierunków. Odpowiednia motywacja może sprawić, że będzie to zmiana na lepsze. Jeśli nie wiesz, jak do tego podejść, weź udział w moim bezpłatnym szkoleniu online.

Podczas webinaru dowiesz się:

Wyzwania stojące dziś przed firmami jako szanse na rozwój.

Czym jest dobra i zła motywacja? Wpływ czynników zewnętrznych.

Jak wprowadzać zmiany w trudnych czasach i na tym zarabiać?

Ostatnie lata pokazują, że nie ma jednej, pewnej ścieżki biznesowej, a przetasowania mogą być gwałtowne. Popatrzmy chociażby na obostrzenia dla przedsiębiorców w lockdownie lub na sankcje gospodarcze odnośnie do robienia interesów z Rosją.

Dodajmy do tego zwyczajne zmiany, takie jak przeprowadzki, wyczerpanie się formuły produktu, zmieniające się zapotrzebowanie na usługi. Zmiana jest naprawdę jedyną stałą w życiu i dlatego warto wiedzieć, jak z nią postępować w biznesie. Można nią zarządzać, jak każdą inną sferą swojego życia i gorąco Cię do tego zachęcam.

Zapisz się na bezpłatny webinar:

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Paszkiewicz.

Jestem przedsiębiorczynią z 25-letnim doświadczeniem. Z sukcesami motywuję kobiety do zmian, odkrywam ich biznesowy potencjał i pokazuję, że swoimi działaniami mogą urzeczywistniać marzenia.

Jako trenerka rozwoju osobistego i biznesowego chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moje teksty możesz spotkać na łamach prasy biznesowej. Napisałam też książkę ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Liczę na to, że po jej lekturze, zmieni się Twoje postrzeganie przedsiębiorczości.

Wiem, czego chcę, a pewność siebie pozwala mi osiągać wyznaczone cele. Zdecydowaną postawą i pogodą ducha udowadniam kobietom, że nie muszą się zmieniać, aby spełniać marzenia związane z otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wystarczy uwierzyć w siebie, poznać skuteczne narzędzia i mieć przy sobie odpowiednie wsparcie. Dlatego też z powodzeniem wspieram przedsiębiorcze kobiety podczas sesji mentoringu czy szkoleń grupowych.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć w Twojej drodze rozwoju.
Jestem tu dla Ciebie i trzymam za Ciebie kciuki!

Iwona Paszkiewicz