fbpx

Kurs online na czas zawirowań

 

Biznesowy sprint czyli jak zarobić szybko na zmianach w swojej firmie

Chcesz, by w czasie kryzysu, twój biznes nie tylko nie ucierpiał, ale wręcz się rozwinął?

 

Prowadzenie firmy to bieg długodystansowy. Są jednak takie momenty, kiedy trzeba szybkiego sprintu, aby nie zniweczyć całego dotychczasowego dorobku.

Weźmy np. pod uwagę przerost zatrudnienia. To jedna z najtrudniejszych sytuacji, która może dotknąć firmę w czasie kryzysu. Szkoda, że dowiadujemy się o niej najczęściej dopiero wtedy, kiedy kryzys zajrzał do twojej firmy. Nie czujemy tego, kiedy wszystko jest dobrze.

Przedsiębiorcy orientują się, że coś jest nie tak dopiero wówczas, kiedy są w stanie osiągać wyniki na tym samym poziomie pomimo rezygnacji z 50 % załogi.

Co wtedy robić? Szybko coś zmienić. Nie udawać, że problemu nie ma, bo on sam z siebie nie zniknie.

Skąd to wiem? Z autopsji. Przeprowadziłam swoją firmę już przez 3 kryzysy: w 2008, 2012, 2020. Całe moje doświadczenie biznesowe to natomiast 25 lat wzlotów i upadków “na swoim”.

Przetrwałam dzięki temu, że sprawnie radziłam sobie z zarządzaniem i decyzjami. Byłam na tyle elastyczna, że moje decyzje mogły być postrzegane jako szalone, jednak właśnie zdolność szybkiego reagowania i wprowadzania zmian sprawiły, że moja firma potrafiła wychodzić z kryzysu silniejsza.

Co ty możesz zrobić dla swojego przedsiębiorstwa widząc, że jedyną pewną w obecnej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej jest zmiana?

Poznaj sprawdzone sposoby na:

Zarządzanie swoimi emocjami w sytuacjach, kiedy są one wrogiem produktywności.

Motywowanie się do działania w czasach wyzwań takich jak kryzys ekonomiczny, pandemia, wojna.

Zarządzanie firmą w zmieniającej się sytuacji ekonomicznej, np. podczas załamania popytu na twoje usługi/produkty.

Zwiększenie sprzedaży pomimo niesprzyjających warunków rynkowych.

Biorąc udział w “Biznesowym sprincie”:

Z

Zobaczysz swoje działania biznesowe z innej perspektywy.

Z

Poznasz sprawdzone metody radzenia sobie w sytuacjach załamania koniunktury lub innych sytuacji kryzysowych.

Z

Dowiesz się jak zarabiać gdy inni tracą.

Co da Ci udział w moim kursie?

Z

Praktyczną wiedzę na podstawie 25-letniego doświadczenia i przeprowadzenia firmy przez kryzysy w 2008, 2012, 2020

Z

Sprawdzone metody radzenia sobie w sytuacjach zmian na rynku.

Z

Rozwiązania dostosowane do twojej branży i sytuacji biznesowej.

Czego się nauczysz?

  • Jak radzić sobie z emocjami w sytuacji gdzie są one wrogiem produktywności?
  • W jaki sposób nie dopuszczać i kontrolować dopływ informacji mających ogromny wpływ na twoje działania lub ich brak w biznesie?
  • Jak sprawić żeby strach nie paraliżował twoich działań biznesowych?
  • Jak być elastycznym w sytuacji kryzysowej? Jak sprawić, by twoja sprzedaż nie ucierpiała w tym czasie? Jak zamienić kryzys w szansę na rozwój?
  • Co zrobić, gdy znienacka przyjdzie kryzys, a jesteś nieprzygotowany?

Z jakimi wyzwaniami zmierzysz się podczas kursu?

Nie mam komu sprzedać (załamanie popytu, np. 2008/2009): np. przechodzenie na B2B, nowe kompetencje aktualnych pracowników, redukcje zasobów ludzkich, oszczędności, restrukturyzacja. Mniej pracowników: więcej zarobków, gdy kryzys się skończył.

Nie mam co sprzedać / brak mi zasobów także ludzkich / brak towaru na rynku: restrukturyzacja, zmiana kierunku działania firmy.

Rząd mi zakazuje sprzedać lub produkować (sankcje, pandemia 2020): zmiana profilu firmy, kształcenie pracowników w innym kierunku,

Zapisz się na listę oczekujących na kurs

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Paszkiewicz.

Jestem przedsiębiorczynią z 25-letnim doświadczeniem. Z sukcesami motywuję kobiety do zmian, odkrywam ich biznesowy potencjał i pokazuję, że swoimi działaniami mogą urzeczywistniać marzenia.

Jako trenerka rozwoju osobistego i biznesowego chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moje teksty możesz spotkać na łamach prasy biznesowej. Napisałam też książkę ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Liczę na to, że po jej lekturze, zmieni się Twoje postrzeganie przedsiębiorczości.

Wiem, czego chcę, a pewność siebie pozwala mi osiągać wyznaczone cele. Zdecydowaną postawą i pogodą ducha udowadniam kobietom, że nie muszą się zmieniać, aby spełniać marzenia związane z otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wystarczy uwierzyć w siebie, poznać skuteczne narzędzia i mieć przy sobie odpowiednie wsparcie. Dlatego też z powodzeniem wspieram przedsiębiorcze kobiety podczas sesji mentoringu czy szkoleń grupowych.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć w Twojej drodze rozwoju.
Jestem tu dla Ciebie i trzymam za Ciebie kciuki!

Iwona Paszkiewicz